Wyszukiwarka kodu silnika

Podaj markę i model samochodu, dla którego chcesz zobaczyć wykaz kodów silników. W wykazie znajdziesz kody silników z podanym rokiem produkcji i pojemnością skokową silnika. W przypadku dopasowania do innych marek i modeli samochodów je również zobaczysz w wykazie.

Uwaga: prezentowane informacje nie gwarantują prawidłowości i wymienności. Wyszukiwarka kodów silników ma pomóc w znalezieniu własnego kodu silnika na podstawie prezentowanych przykładów i ma charakter czysto informacyjny.

Info

W przypadku wielu części, takich jak silniki i głowice cylindrów ważne jest podanie w zapytaniu odpowiedniego kodu silnika. Zwykle kod silnika wybity jest na bloku silnika. Pierwsze 4-5 liter lub cyfr zazwyczaj zawiera już wystarczająco dużo technicznych informacji umożliwiających dostawcy znalezienie odpowiedniej części.

W naszej bazie danych możesz wyszukiwać kody silników podane kiedykolwiek we wcześniej zamieszczonych zapytaniach. Z pewnością znajdziesz tu wynik, który pomoże Ci znaleźć kod silnika Twojego pojazdu.

Znaleziono kod silnika?

Zamieść swoje zapytanie o części samochodowe lub szukaj części w zapas online przy pomocy odpowiedniego kodu silnika.