Zaoszczędź nawet do 60% ceny nowej części, kupując używane części od stacji złomowania pojazdów

Kupując używane części samochodowe, wyselekcjonowane przez renomowaną stację złomowania pojazdów, możesz zaoszczędzić nawet połowę ceny oferowanej przez dealerów. Na ProxyParts.pl znajdziesz najlepsze używane części z profesjonalnych stacji demontażu pojazdów. Nieważne, czy szukasz zderzaka, silnika, skrzyni biegów, tylnego lub przedniego reflektora bądź rurę wydechową, znajdziesz je na ProxyParts.pl.

Możesz z łatwością zamieścić zapytanie, podając typ samochodu lub numer rejestracyjny oraz poszukiwaną część. Ponad 148 zrzeszonych stacji złomowania pojazdów zobaczy Twoje zapytanie i będzie mogło na nie odpowiedzieć. Udało Ci się znaleźć odpowiednią część w stacji złomowania pojazdów? Możesz negocjować warunki transakcji bez pośrednictwa ProxyParts.pl. W dni robocze pierwsze odpowiedzi od renomowanych stacji złomowania pojazdów nadchodzą już w ciągu 10 minut. Nie udało Ci się kupić odpowiedniej części? Spróbuj ponownie za kilka dni. Części, których obecnie nie ma w magazynie, mogą przecież nadejść w dużych ilościach dwa dni później.

Szukaj w bazie części samochodowych

Stacje demontażu pojazdów zrzeszone w ProxyParts.pl specjalizują się w ponownym wykorzystaniu używanych części samochodowych. Możesz wyszukiwać w bazie części samochodowych ProxyParts.pl. Znajdziesz tu ponad 5 593 715 części. Znajdziesz u nas wszystkie rodzaje części do samochodów wszystkich marek. Codziennie dodawane są nowe.

Historia

Platforma ProxyParts.pl została założona w 1990 r., aby łączyć ze sobą popyt i podaż w zakresie używanych części samochodowych. Na przestrzeni lat opracowaliśmy system internetowy, dzięki któremu stacja złomowania pojazdów może z łatwością umieszczać części online, a osoby prywatne i firmy motoryzacyjne mogą je wyszukiwać. Dotychczas dzięki ProxyParts.pl sprzedano już ponad 10 milionów części. Co miesiąc umieszczanych jest 40 000 zapytań, z czego ponad 75% kończy się udaną transakcją.

Potrzebujesz pomocy? Nasz profesjonalny dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże.