Znajdź najlepsze używane części samochodowe

Szukasz części samochodowych? ProxyParts.pl jest pośrednikiem, który łączy ze sobą popyt i podaż w zakresie używanych części samochodowych. Wybieraj online spośród ponad 5 593 724 części od renomowanych stacji rozbiórki i demontażu pojazdów.

ProxyParts.pl zrzesza ponad 148 najlepszych stacji rozbiórki i demontażu pojazdów w Holandii. Firmy te specjalizują się w ponownym wykorzystaniu części samochodowych, których stan pozwala na dalsze użytkowanie. Nadające się do użytku części są prezentowane online. W przejrzystej bazie części samochodowych znajdziesz niemal każdą część.

Zapytanie

Za pośrednictwem naszego systemu możesz złożyć zapytanie na używane części samochodowe w dobrym stanie. Wprowadź numer rejestracyjny lub model pojazdu, a następnie wskaż, jakiej części szukasz. Często już w ciągu pół godziny nadchodzi odpowiedź od profesjonalnej stacji demontażu pojazdów, która posiada w magazynie poszukiwaną część. Ponad 75% zapytań kończy się transakcją.

Poza zamieszczeniem zapytania możesz także samodzielnie wyszukiwać części w przejrzystej bazie. Od razu zobaczysz, która stacja posiada produkt w magazynie i znajdziesz wszystkie istotne informacje.

Udało Ci się znaleźć poszukiwaną część? Kontaktuj się bezpośrednio z dostawcą. Bez pośrednictwa ProxyParts.pl możesz porozmawiać z nim o cenie, stanie części, gwarancji i/lub możliwościach wysyłki.

Dlaczego ProxyParts.pl?

Kupując używane części samochodowe, często możesz zaoszczędzić nawet połowę ceny nowej części. Oczywiście chcesz mieć pewność, że używane części są w dobrym stanie. ProxyParts.pl zrzesza 148 wiarygodnych i profesjonalnych stacji demontażu pojazdów, specjalizujących się w ponownym wykorzystaniu części samochodowych. Nie bez powodu ProxyParts.pl przyciąga co miesiąc miliony użytkowników z kraju i zagranicy. W bazie zawierającej ponad 5 593 724 części znajdziesz niemal każdą część.

Ponadto ProxyParts.pl dysponuje profesjonalnym działem obsługi klienta, gotowym do niesienia pomocy.