Szukasz używanego silnika w dobrej cenie?

Jeśli posiadasz warsztat samochodowy, odnawiasz samochody dla przyjemności lub szukasz silnika, bo Twój dotychczasowy zawiódł, części samochodowe w najlepszych cenach znajdziesz na ProxyParts.pl.

Ceny silników na ProxyParts.pl są wielokrotnie niższe od cen nowych silników u dealerów. Ceny naszych części są nawet do 60% niższe od cen nowych. To pozwala zaoszczędzić setki złotych przy zakupie silnika.

Części samochodowe oferowane przez naszą stronę internetową pochodzą z profesjonalnych stacji demontażu pojazdów, które znajdą dla Ciebie najlepsze części. Po udanym zapytaniu możesz od razu skontaktować się z dostawcami. Bez pośrednictwa ProxyParts.pl możesz porozmawiać z nim o cenie, stanie części, gwarancji i możliwościach wysyłki.

Zapytanie

Proces zamieszczania zapytania jest bardzo prosty. Wystarczy podać numer rejestracyjny lub ręcznie wprowadzić rodzaj pojazdu i typ poszukiwanego silnika. Twoje zapytanie otrzymają wszystkie stacje demontażu pojazdów. Będą mogły od razu odpowiedzieć, jeśli będą posiadać poszukiwany silnik w magazynie.

W ten sposób na ProxyParts.pl sprzedano już setki tysięcy silników samochodowych. Silniki, które zwykle kosztują krocie, znajdziesz na ProxyParts.pl w najlepszych cenach. Między innymi dlatego naszą stronę internetową odwiedzają co miesiąc 500 000 internautów. W każdym tygodniu pojawia się około dziesięciu tysięcy nowych zapytań i około 75% z nich kończy się transakcją.

Codziennie nowe części

Twoje zapytanie nie zakończyło się transakcją? Spróbuj ponownie za kilka dni. Jeśli poszukiwany typ silnika nie jest dostępny dziś, być może pojawi się jutro. Każdego dnia do stacji złomowania i na naszą stronę trafiają nowe części.

Możesz także skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Służymy pomocą w razie niepowodzenia zapytania lub innych szczegółowych pytań.

Zamieść zapytanie o silnik

Zamieść zapytanie o Silniki