Skontaktuj się

Onderdelenlijn/Proxyparts collega domanda e offerta tramite il sito web, ma non è un fornitore diretto di ricambi. La consegna, la garanzia e le eventuali condizioni di reso possono variare a seconda del fornitore. Se hai domande su un prodotto, sulla consegna o sulle condizioni, contatta direttamente il fornitore.

Jeśli szukasz części, możesz tutaj złożyć bezpłatne zapytanie.

Zamieść zapytanie

Możesz również samodzielnie wyszukać część w naszym spisie online.

Przeglądaj stan magazynowy części

Onderdelenlijn/Proxyparts łączy popyt i podaż za pośrednictwem strony internetowej, ale samo nie jest dostawcą części. Dostawa, gwarancja i ewentualne warunki zwrotu mogą się różnić w zależności od dostawcy.

W razie pytań dotyczących produktu, dostawy lub warunków prosimy o bezpośredni kontakt z dostawcą. Dane kontaktowe dostawcy znajdują się w e-mailu, który otrzymałeś od dostawcy lub w e-mailu wysłanym po złożeniu zamówienia. Sprawdź folder spamu, jeśli nie otrzymałeś e-maila po złożeniu zamówienia.

Aby wyświetlić swoje zamówienia, możesz zalogować się za pomocą swojego konta. Jeśli nie masz konta, możesz je utworzyć poniżej. Twoje zamówienia są automatycznie połączone z Twoim adresem e-mail, z którego złożyłeś zamówienie. **Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie reklamacji lub masz problemy z skontaktowaniem się z dostawcą.

Zaloguj sięRejestracja

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, ponieważ masz reklamację i nie możesz dojść do porozumienia z dostawcą, możesz wypełnić formularz tutaj.

Formularz reklamacyjny

Nasze usługi są skierowane do firm, których podstawową działalnością jest sprzedaż części samochodowych.

Jeśli chcesz reklamować się na Onderdelenlijn/Proxyparts, wypełnij poniższy formularz danymi swojej firmy. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Twoja wiadomość do ProxyParts

Uwaga: nie możesz wyszukiwać części za pomocą tego formularzaUżyj zapytanie o części samochodowe lub wyszukaj zapas online.

*pole jest obowiązkowe