Najlepsze używane części samochodowe

Zaoszczędź nawet połowę ceny, kupując używane części samochodowe. Na ProxyParts.pl znajdziesz używane części samochodowe w cenie nawet o 60% niższej od ceny nowych części.

ProxyParts.pl posiada w magazynie ponad 5 593 168 używanych części samochodowych. Udostępniają je 148 profesjonalne stacje demontażu pojazdów, specjalizujące się w ponownym wykorzystaniu używanych części samochodowych. Możesz z łatwością zamieścić zapytanie lub samodzielnie wyszukiwać części w przejrzystej bazie.

Wyszukiwanie części

Używane części samochodowe, które znajdziesz na ProxyParts.pl, pochodzą ze złomowanych pojazdów. Wielokrotnie takie wycofane z eksploatacji samochody zawierają jeszcze dużo zdatnych do użytku części. Profesjonalne stacje złomowania pojazdów demontują te części z samochodów i przygotowują je do ponownego użycia.

Gdy zamieścisz zapytanie, stacje złomowania będą mogły je wyświetlić i odpowiedzieć na nie, jeśli będą posiadać w magazynie poszukiwaną część. Po zamieszczeniu zapytania pierwsze odpowiedzi nadejdą prawdopodobnie w ciągu kilkudziesięciu minut.

Następnie będziesz mieć możliwość bezpośredniej rozmowy z dostawcą na temat ceny, stanu produktu i innych istotnych kwestii. Wszystkie te działania odbywają się bez ingerencji ProxyParts.pl.

Stacje złomowania pojazdów specjalizujące się w ponownym wykorzystaniu części mogą także w prosty sposób umieszczać swoje produkty w bazie online. Możesz samodzielnie przeszukiwać te zapasy 5 593 168 używanych części samochodowych w poszukiwaniu tej właściwej.

Potrzebujesz pomocy? ProxyParts.pl dysponuje profesjonalnym działem obsługi klienta, gotowym do niesienia pomocy.

Jeżeli nie możesz znaleźć danej części, warto sprawdzić za kilka dni. Renomowane stacje demontażu pojazdów codziennie dodają online nowe używane części samochodowe.

Dla kogo jest ProxyParts.pl?

Już od 1990 r. ProxyParts.pl jest specjalistą od łączenia popytu i podaży w zakresie używanych części samochodowych. Osoby prywatne i firmy, które poszukują części samochodowych, mogą je tutaj z łatwością znaleźć. Ponad 75% zapytań na 40 000 kończy się transakcją. Co miesiąc stronę odwiedza 500 000 osób z kraju i zagranicy, a na przestrzeni lat dzięki 40 000 sprzedano już ponad 10 milionów części.