Zaoszczędź nawet do 60% ceny nowej części, kupując używane części od stacji złomowania pojazdów

Używane części ze złomowania pojazdów w dobrej cenie

Przeraża Cię cena nowych części samochodowych? Używane części z profesjonalnych stacji złomowania pojazdów pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 60% ceny nowych części oferowanych przez dealerów. W ProxyParts.pl znajdziesz części do samochodów wszystkich marek.

Do stacji rozbiórek co miesiąc trafiają dziesiątki samochodów pełnych zdatnych do użycia części. Certyfikowane stacje demontażu pojazdów specjalizujące się w ponownym wykorzystaniu tych produktów pomogą Ci znaleźć części samochodowe w korzystnej cenie.

Zapytania o części

ProxyParts.pl zrzesza 149 profesjonalnych stacji złomowania pojazdów. Każdego dnia trafiają do nich kolejne samochody. Zepsuł Ci się samochód i potrzebujesz nowych części? Na stronie internetowej ProxyParts.pl z łatwością zamieścisz zapytanie.

Podaj numer rejestracyjny i wprowadź części, których szukasz. Nasz system online automatycznie wyszuka części pasujące do Twojego samochodu. Stacja złomowania, która posiadać będzie poszukiwane części, zobaczy Twoje zapytanie i będzie mogła na nie odpowiedzieć.

Po znalezieniu odpowiedniej części możesz skontaktować się z wybraną stacją. Bez pośrednictwa ProxyParts.pl możesz negocjować cenę i uzyskać dodatkowe informacje o produkcie.

Wyszukiwanie części w magazynie online

Poza zamieszczeniem zapytania możesz również samodzielnie szukaj części samochodowych w magazynie zrzeszonych stacji demontażu pojazdów. Od razu zobaczysz, która stacja posiada produkt w magazynie i znajdziesz wszystkie istotne informacje. Również w tym przypadku możesz bez pośrednictwa ProxyParts.pl negocjować cenę i uzyskać dodatkowe informacje o produkcie.

Osoby prywatne i firmy

ProxyParts.pl już od 1990 r. łączy ze sobą popyt i podaż w zakresie używanych części samochodowych. Na przestrzeni lat już ponad 10 milionów używanych części znalazło nowego właściciela. ProxyParts.pl świadczy usługi dla osób prywatnych i firm.

Firmy zrzeszone w ProxyParts.pl specjalizują się w ponownym wykorzystaniu części samochodowych. Dzięki temu masz pewność, że w stacji złomowania pojazdów znajdziesz odpowiednie, zdatne do użytku części w cenie znacznie niższej niż u dealera.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania.