Niezawodne używane autoczęści ze złomowisk

Potrzebujesz nowych części samochodowych, ale nie chcesz przepłacać? Do stacji złomowania pojazdów każdego dnia trafiają części w dobrym stanie. Za pośrednictwem ProxyParts.pl znajdziesz niezawodne używane części samochodowe.

ProxyParts.pl zrzesza 149 stacji złomowania pojazdów. Specjalizują się one w ponownym wykorzystaniu używanych części samochodowych.

Używane części ze złomowania pojazdów są nawet o połowę tańsze niż te same nowe produkty u dealera. ProxyParts.pl już od 1990 r. łączy ze sobą popyt i podaż w dziedzinie używanych części samochodowych. Z biegiem lat strona internetowa stała się platformą niezbędną dla profesjonalnych stacji demontażu i złomowania pojazdów.

Każdego miesiąca naszą stronę odwiedzają setki tysięcy osób z kraju i zagranicy, zamieszczając po 40 000 zapytań. Średnio 75% zapytań kończy się sprzedażą produktu. Dzięki ProxyParts.pl już ponad 10 milionów części ze złomowania trafiło do nowych właścicieli. Zarówno osoby prywatne jak i firmy korzystają z platformy numer jeden dla stacji złomowania pojazdów.

Jak działa ProxyParts.pl?

Na ProxyParts.pl z łatwością zamieścisz zapytanie. Podaj numer rejestracyjny lub typ samochodu, do którego części poszukujesz. Następnie wprowadź nazwę poszukiwanej części.

Zrzeszone stacje złomowania pojazdów zobaczą Twoje zapytanie i będą mogły na nie odpowiedzieć. Często już w ciągu pół godziny nadchodzą odpowiedzi przez e-mail, telefon czy SMS. Jeśli zainteresuje Cię część z jednej z tych odpowiedzi, możesz bezpośrednio skontaktować się ze stacją złomowania.

Możesz także samodzielnie przeszukiwać bazę części 5 575 786 i kontaktować się ze stacjami oferującymi poszukiwane komponenty.

Potrzebujesz pomocy? ProxyParts.pl dysponuje profesjonalnym działem obsługi klienta, gotowym do niesienia pomocy.