Informacje Wiki dla użytkowników

Opcja Auto Wiki to nowość na naszej stronie, będąca zbiorem funkcji dostępnych obok zamieszczanie zapytań i wyszukiwania w Magazyn Online. Niektóre z tych funkcji mogą Ci pomóc w poszukiwaniach odpowiednich części samochodowych na ProxyParts.pl.

Wyszukiwarka części i marek samochodów

Na tej stronie znajdziesz ogólne opisy części samochodowych dostępnych w naszej sieci wraz z ilustracjami lub zdjęciami. Znajdziesz tu ponadto wykaz najpopularniejszych marki i modele samochodów.

Opisy części, marek i modeli samochodów, których obecnie brakuje, będą stopniowo dodawane do bazy.

Wyszukiwarka kodu silnika

Z naszym Wyszukiwarka kodu silnika możesz przeszukiwać naszą bazę kodów silników po marce i modelu pojazdu. Baza ta zawiera wszystkie kody silników użytych w przeszłości przy zamieszczaniu zamówień na części samochodowe. W wykazach sprawdzisz następnie, w jakich latach produkcji i przy jakich pojemnościach silników stosowane były określone kody silników. Może się zdarzyć, że kody silników stosowane są również w innych modelach, a nawet w innych markach pojazdów. To również zobaczysz w wykazach.

Wyszukiwarka kodu skrzyni biegów

Wyszukiwarka kodu skrzyni biegów działa identycznie jak wyszukiwarka kodu silnika, tylko oczywiście na podstawie kodów skrzyni biegów.

Wypróbuj te usługi i funkcje, aby sprawdzić wyniki dla swojego pojazdu. Z pewnością Twoje poszukiwania używanych części na ProxyParts.pl zakończą się sukcesem!