Magazyn części online

Części samochodowe online znajdziesz na ProxyParts.pl. Poza popularną platformą ProxyParts.pl Autonet B.V. zarządza również największym rynkiem używanych części magazyn części online w Europie. Autonet B.V. odpowiada za automatyzację większości stacji demontażu pojazdów w Holandii. Opracowany specjalnie z myślą o stacjach demontażu pojazdów pakiet automate zainstalowany jest w ponad 200 firmach w Holandii. Pakiet ten spełnia wszystkie potrzeby profesjonalnej stacji demontażu pojazdów, od standardów recyklingu samochodów po księgowość.

Zgłoszenie pojazdu następuje w pakiecie „Automate”. Zdatne do użytku części demontowane są w sposób kontrolowany i wpisywane do rejestru zapasów. Opatrzone kodem kreskowym części są dokładnie lokalizowane w magazynie.

Dzięki Autonet B.V. ten magazyn części samochodowych online dostępny jest w czasie rzeczywistym przez internet. Oznacza to, że każda część znajdująca się w magazynie zrzeszonej stacji demontażu pojazdów jest od razu widoczna na stronie internetowej. Nie tylko na ProxyParts.pl, ale i na własnej stronie internetowej użytkownicy mogą z łatwością sprawdzić, czy poszukiwane przez nich części znajdują się w magazynie.

ProxyParts.pl pokazuje wszystkie te części, dzięki czemu obecnie znaleźć można tu aż 4 951 457 części samochodowe online!

W przyszłości dostępne będą nowe możliwości. Dążymy do tego, aby stać się największym i najlepszym sklepem internetowym w Europie, dającym łatwy i szybki dostęp do tanich używanych części samochodowych najwyższej jakości.

ProxyParts.pl, Twoja autostrada do autoczęści