Rurki do napelniania zbiornika paliwa o numerze artykułu 1343

Filtry


Rok produkcji

Zamów teraz

Media

Cena

Gwarancja

Typ silnika

Drzwi

Nadwozie

Kolor pojazdu

Numer lakieru pojazdu

Numer artykulu

Dostawcy

Kontrola Jakości Demontażu (KwaliteitsZorg Demontage, KZD) to certyfikowany system zarządzania jakością w branży demontażu pojazdów.

KZD 1; Stacje demontażu pojazdów spełniają wszystkie przepisy i wymogi prawne obowiązujące w branży demontażu pojazdów, jak również wymogi z zakresu recyklingu materiałów. Przedsiębiorstwa te stosują przejrzystą i uporządkowaną politykę prowadzenia działalności.

KZD 2; składa się z certyfikatu KZD 1 i szeregu uzupełnień. Stacje demontażu pojazdów, które handlują częściami, mogą na jego podstawie wykazać, że są wiarygodnym punktem zbytu używanych części.

KZD 3; składa się z certyfikatu KZD 2 i szeregu uzupełnień. Obejmuje on wszystkie wymogi STIBA obowiązujące w ramach Uznania STIBA i wymogi Achmea w ramach Zielonej Polisy.

Nie znaleziono dostawców
  • Używane Rurka do napelniania zbiornika paliwa Opel Adam 1.0 Ecotec 12V SIDI Turbo Cena € 25,00 Procedura marży oferowane przez Auto Demontage Elferink B.V.
    Opel Adam 1.0 Ecotec 12V SIDI Turbo

    Używane Rurka do napelniania zbiornika paliwa

    Rok produkcji2015 |Typ silnikaBenzyna z wtryskiem wielopunktowym (Turbo) |Drzwi2Dr |NadwozieHatchback |Kolor pojazduCZERWONY |Numer lakieru pojazduZ50M |Numer artykulu13433210

    Gwarancja 12 mnd

    Dostawca Auto Demontage Elferink B.V.

    Marża € 25,00

    Gwarancja 12 mnd

    Dostawca Auto Demontage Elferink B.V.

    Można zamówić bezpośrednio

1