Informacje dla użytkowników

ProxyParts.pl został założony w 1990 r. przez spółkę Autonet B.V. z Dordrechtu. Pomysł połączenia popytu i podaży w dziedzinie używanych części samochodowych szybko okazał się być odpowiedzią na dużą rynkową potrzebę, dzięki czemu ProxyParts.pl od lat działa nieprzerwanie ku zadowoleniu naszych zrzeszonych abonentów i nabywców części.

W ostatnich latach wiele się zmieniło. Najważniejszą zmianą jest ekspansja internetu. Wcześniej zapytania składane były głównie telefonicznie, teraz to internet wziął na siebie ich przeważającą część.

Obecnie ProxyParts.pl przetwarza tygodniowo ponad 10 000 zapytań o części samochodowe. Z naszych ankiet wynika, że ponad 97% zamawiających jest zadowolonych z działania ProxyParts.pl i niemal 75% z nich faktycznie nabywa części za pośrednictwem ProxyParts.pl.

Jak działa ProxyParts.pl?

Wprowadź w formularzu zapytania numer rejestracyjny swojego pojazdu i pobierz dane techniczne. Pamiętaj jednak, że nie gwarantujemy 100% poprawności wprowadzonych danych, dlatego dokładnie je sprawdź. Następnie podaj, jakich części potrzebujesz. ProxyParts.pl od razu wyświetla pola dotyczące danej części. Postaraj się wypełnić je jak najdokładniej, aby nasze partnerskie stacje demontażu pojazdów wiedziały, czego szukasz. Na koniec podaj swoje dane kontaktowe i wyślij zapytanie. Często już po kilku minutach przychodzi wiadomość od jednego z naszych przedsiębiorstw, które posiada w magazynie poszukiwaną część.

Dlaczego używane części samochodowe?

Używane części są zazwyczaj tańsze od nowych. Gdy samochód jest złomowany w wyniku szkody, wszystkie sprawne części są demontowane i składowane w magazynie. Często ich jakość nie odbiega znacznie od jakości nowych części, a ich cena jest dużo korzystniejsza. Poza tym ponowne wykorzystanie części jest przyjazne dla środowiska!

ProxyParts.pl, Twoja autostrada do autoczęści
ProxyParts.pl wykorzystuje funkcjonalne i analityczne pliki cookie i w ten sposób gromadzi informacje na temat korzystania ze strony internetowej w celu zapewnienia optymalnych doświadczeń użytkownika. Nie wyrażasz zgody na wszystkie rodzaje plików cookie? Wybierz Dostosuj ustawienia. Lub zobacz więcej informacji.